Dr. Hasan bey bana şeker hastalığı ameliyatı yaptı. aradan geçen 5 aylık süreden sonra şeker hastalığım kalmadığı gibi tüm değerlerim normale döndü. inanılmaz alakalı bir doktora ameliyat olmuşum. Çok teşekkürler.

Buğra Bey

Tüp mide ameliyatını uzun zamandır araştırıyordum. Araştırlamarımın sonucunda Hasan Beyle görüşmeye gittim, ameliyatla ilgili tüm detayları ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri titizlikle açıkladı.

Mehmet Bey

Hasan Abuoglu hocam'a ne kadar teşekkür etsem az. Hastasına verdiği değer ve hissettirdiği güven sayesinde yeni bir beden ve yeni bir hayata başladım. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Aslı Hanım

Hasan Abuoğlu hocam, sizin kadar iyi bir doktorla karşılaştığım icin cok sansliyim. Tüp mide ameliyatından sonra fazla kilolarımdan kurtuldum ve eski sağlığıma tekrar kavuştum. Çok teşekkürler.

Merve Hanım

Hasan bey verdiğiniz güven ile korkularımı yenmemi sağladınız.Yakın zamanda inşallah harika bir değişimle yanınızda olacağız.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Güler Hanım

Hayatımda mutlu ve enerjiksem bu sizin sayenizde hocam. Size bunun icin ne kadar teşekkür etsem az. Ne yazacağimi bilmiyorum. Kelimeler kifayetsiz. Hayattaki en güzel şansım sizi tanımak ve tüp mide ameliyatı olmak oldu.

Tuğba Hanım

Radikal bir karar verip tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Tavsiye üzerine tanışma fırsatım oldu. İşini seven, güven veren yaklaşımıyla işinin ehli bir doktor.

Cavidan Hanım
EnglishTurkish